آغاز عملیات احداث 5 واحد کارگاهی در ناحیه صنعتی دارخوین


تاریخ انتشار: 
19 دی 1396 - 14:45
آمار بازدید: 368

عملیات احداث 5 واحد کارگاهی با اعتبار 12 میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی؛ مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در آئین آغاز عملیات احداث این واحدهای کارگاهی اظهار کرد: واحدهای مذکور در مساحتی بالغ بر 1350 متر مربع برای واگذاری به متقاضیان سرمایه گذاری در شهرستان شادگان و ناحیه صنعتی دارخوین طی مدت 250 روز احداث خواهند شد.

"اخلاق محمدیان" افزود: با توجه به تجربه های موفقی که در امر احداث واحدهای کارگاهی آماده در سطح شهرکها و نواحی صنعتی استان داشته ایم و همچنین موقعیت ویژه ناحیه صنعتی دارخوین به دلیل واقع شدن در محدوده بین شهرهای اهواز، شادگان، آبادان و خرمشهر، احداث این واحدها برای جذب سرمایه گذار توجیه اقتصادی مطلوبی دارد.

وی خواستار حمایت ویژه مدیران استان و شهرستان شادگان از جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال و رونق تولید شد و بیان کرد: شادگان ظرفیت های بسیار مناسبی مانند تالاب بین المللی، بندر تجاری، صنایع دستی، نخیلات و غیره دارد که توجه به این ظرفیت ها می تواند جهش مناسبی در امر جذب سرمایه گذار داشته باشد.

محمدیان ادامه داد: احداث فضای سبز و سردرب ناحیه صنعتی دارخوین از دیگر پروژه های در حال اجرا در این ناحیه صنعتی است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان عنوان کرد: در سال جاری 7 فقره قرارداد واگذاری در این ناحیه صنعتی منعقد و در قالب این قراردادها 60 هزار متر مربع زمین به متقاضیان سرمایه گذاری واگذار شده است.

گفتنی است عملیات احداث 5 واحد کارگاهی در ناحیه صنعتی دارخوین با حضور معاون سازمان برنامه و بودجه خوزستان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهرستان و سایر مدیران استانی و محلی پیش از ظهر امروز (19 دی) آغاز شد.

یادآور می شود ناحیه صنعتی دارخوین دارای مساحت 50 هکتاری و برخوردار از امکانات زیر ساختی مانند آب، برق و مخابرات است.